V pondelok 22. júna naši žiaci úspešne reprezentovali školu na 15. ročníku obľúbeného Športovo-výtvarného podujatia „O pohár Martina Zahradníka“ na Spojenej škole Alejová v Košiciach.
Výber 12 šikovných žiakov zo štyroch tried bojoval zo všetkých síl. Ich obrovské úsilie, tímovosť a bojovnosť priniesli zaslúžené ovocie – domov sme si odniesli krásny diplom a víťazný pohár!
Celá akcia prebehla pod záštitou starostky mestskej časti Košice – Juh. Organizátori zo Spojenej školy Alejová sa postarali o skvelý program, pitný režim a sladkú odmenu pre každého súťažiaceho. O bezpečný sprievod a logistiku autobusmi Eurobus sa postarali Mgr. Jakub Klučiar a Eva Tomošiaková.
❤ ĎAKUJEME!
V mene vedenia školy a celého učiteľského zboru srdečne ďakujeme našim žiakom za vzornú reprezentáciu a skvelý športový výkon. Sme na vás hrdí!
